Mis on päevahoid?

Päevahoid on koerte päevahoiu teenus. Täpselt samamoodi nagu vajavad meie lapsed, nii ka meie koerad, päeval hoidu samal ajal kui me oleme tööl või tegeleme oma igapäevaste toimingutega.

Päevahoid on avatud igal argipäeval ning avatakse hommikul kell 7:15 ja suletakse 18:00. Päevahoiu kohad on piiratud, seega tuleb teenus eelnevalt ette registreerida ja tuua koer Teile sobival ajal meie juurde. Päevahoid on tore koht kuhu tuua oma lemmik teiste koertega sotsilaiseeumise harjutamiseks. Päevahoius saavad koerad päevahoiu kasvataja järelvalve all mängida ja üksteisega tuttvuda. Koertega käiakse jalutamas ning igale koerale on ette nähtud pikutamiseks oma pesakoht kuhu teised koerad ei pääse.

Kellele sobib päevahoid?

Päevahoid sobib koertele kes ei ole teiste koerte vastu agressiivsed.

Päevahoidu on oodatud koerad, kes on väiksest peale teiste koertega sotsialiseeritud ning soovivad tulla oma sotsialiseeritust teistega praktiseerima. Koerad, kes kannatavad üksildusahistuse all, saavad tihtipeale leevendust päevahoiust. Kui Te soovite oma loomale pakkuda seltsi ja toredat aega, siis ootame Teid Karvastusse.

Pakume ka proovi päevahoidu, mille hinnaks on 15€ ning sisaldab kuni 4 tundi hoidu. Proovipäev on lühike ning aitab välja selgitada kas päevahoid on Teie koerale sobilik. Kui kõik sujub ja koer tunneb ennast hästi siis saab aega ka pikendada.

Kuidas koerte päevahoid välja näeb?

Esmalt broneerige koerale aeg läbi meie broneerimissüsteemi ja kirjutage umbkaudne aeg millal Te jõuate ja mis kell koerale järgi tulete.

Saate ka valida kas soovite lisaks mõnda groomingu teenust. Aega broneerides groomingusse ja võttes lisateenuseks päevahoiu, on päevahoiu hind vaid 10€!

Seejärel ootame Teie koera Teile sobival ajal. Päevahoius saavad koerad üksteisega mängida, kantakse hoolt Teie lemmiku õuetegevuste eest ning hoolitsetakse, et loom saaks ka rahus puhata. Kui soovite, et meie töötaja koera ka päeval toidaks siis võtke palun koera söök kaasa. Soovi korral teostatakse päeva jooksul Teie koerale ka Teie valitud groominguteenus.  Õhtul koerale järgi tulles ootab Teid rõõmus, kena välimusega, puhas ning väsinud sõber.

Kui Teil on tekkinud küsimusi meie päevahoiu teenuse kohta, siis võtke meiega julgelt ühendust telefoni teel või saatke meile e-kiri. Meie kollektiiv on valmis Teid igakülgselt aitama.