Groomingu teenused ja millist teenusta valida?

Groomingu teenused jaotuvad 4 erinevasse gruppi:

Masin- ja käärilõikused

Sobib neile koertele kelle karvastiku on vaja pügada masina ja või kääridega. Kõik masin- ja käärilõikuse teenused sisaldavad ka pesu, küünelõikust, kõrvade puhastamist ja vastavalt vajadusele kõrvade kitkumist ja silmade puhastamist.

Lühike lemmmikulõikus

Lühike lemmikulõikus sobib kõigile pügatavatele tõugudele kellele soovitakse kergesti hooldatavat kuid tõupärast välimust, näideks: malta koer, havanna bichon, puudel, cavapoo jts.

 • Karv lõigatakse masina ja kääridega lühikeseks kuid tõupärasesse soengusse

 • Võimalus valida erinevate stiilide vahel

 • Tulemus: kergesti hooldatav, kuid ilus kasukas. Karvkatte pikkus jääb umbes 1-2.5 cm

Hinnad alates 45€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

NB! Yorkshire terjeritel ja laadsetel, kes soovivad lühikest lemmikulõikust, palun broneerida masinpügamine. Yorksihre terjerite hinna ja ajakulu on nii masinpügamisel kui ka lühikesel lemmikulõikusel sama.

Masinpügamine üleni

Masinpügamine üleni sobib neile koertele kes on kas pulstunud või neile kelle omanikud soovivad lühikest ja kergelt hooldatavat soengut.

 • Karv lõigatakse üleni lühikeseks

 • Plussiks on kergesti hooldatav karv

 • Karva pikkus jääb üleni 0.3-1 cm

Hinnad alates 35€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Kerglõikus

Kerglõikus sobib koertele, kelle karvastiku hoidakse pikemana ja ei pügata, st ei tohi masinaga lõigata. Kelleks on eelkõige spanjelid, retriiverid ja spitsid. Samas sobib ka pügatavatele tõugudele kellele soovitakse sel korral pigem värskendavat lõikust kuid mitte liiga oluliselt pikkust lühendada.

 • Kasukas piiratakse ja kohandatakse kääridega

 • Võimalik on ka valida lühike mudel näideks spanjelitel ja kuldsetel retriiveritel kelle rippuv ilukarv lõigatakse lühikeseks, samas kehakarva kahjustamata. Ideaalne aktiivsele koerale kes liigub palju looduses ja või metsas. Pomeranidele ja spitsidele me ei paku lühikest versiooni!!
 • Tulemuseks jääb korralik, praktiline ja ilus karvkate. Tõu välimus on säilinud ning karvkate on elegantne ning hoolitsetud

Hinnad alates 40€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Kääritöö

Kääritöö sobib koertele, keda soovitakse hoida pigem pikemas karvas ja kellel puuduvad peaaegu täielikult pusad. Sobib näiteks puudlitele, kellele soovitakse kujusse lõikamist või näiteks bichonile, kelle karva eest regulaarselt hoolt kantakse või teistele tõugudele, kelle karvapikkust soovitakse jätta pikemaks kui 3 cm.

 • Kasukas lõigatakse üleni kääridega kujusse

 • Tõupärane soeng
 • Silmapaistev välimus

Hinnad alates 55€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Broneerimine

Pesuteenused

Pesuteenused sisaldavad koera põhjalikku pesu kvaliteetse shampooni ja palsamiga, kuivatamist, kammimist ja küüntelõikust ning tasuta ühte vabalt valitud lisateenust, näiteks: käppade või näo korrastamist, hügieenilõikust (tagumiku ja pissimisala pügamist). Neile koertele, kelle karv ei vaja pügamist, soovitame lisateenusena valida näiteks käppade korrastamist. Sobib kõikidele tõugudele. Sobib ka pügatavatele tõugudele kahe hoolduse vahel käimiseks.

Pesu saate valida lühikarvalisele koerale, kelle karva pikkus on kuni 4cm (näiteks kõik pügatavad koeratõud kes on lühikeses karvas) või pikakarvalistele tõugudele kelle karva pikkus on üle 4 cm (pikakarvalised pügatavad koeratõud kes on pikas karvas).

Pesu desheddinguga sobib ennekõike koertele, kellel on nii alus- kui ka pealiskarv ehk kõik enamus tõud kes ei vaja pügamist. Näiteks: siberi husky, alaska malamuut, akita, spitsid, corgi, shiba inu, chow chow, berni alpi karjakoer, mops, buldogid jts.

Lühikarvalise pesu

Sobib lühikarvalistele koertele, kelle karva pikkus on kuni 5 cm (näiteks pügatud yorkshire terjer)

 • Koer pestakse ja kuivatatakse põhjalikult kvaliteetsete toodetega

 • Eemaldatakse pusad täielikult

 • Lisaks sisaldab teenus ka ühte vabalt valitud lisateenus. Näiteks: käppade või näo korrastamist, hügieenilõikust (tagumiku ja pissimisala pügamist)

Hinnad alates 25€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Pesu pikakarvalisele koerale Tallinnas, koerte grooming Tallinnas, yorkshire terjer grooming
Pikakarvalise pesu

Sobib pikakarvalistele koertele, kelle karva pikkus on alla 5 cm (näiteks pikemas karvas yorkshire terjer)

 • Koer pestakse ja kuivatatakse põhjalikult kvaliteetsete toodetega

 • Eemaldatakse pusad täielikult

 • Lisaks sisaldab teenus ka ühte vabalt valitud lisateenus. Näiteks: käppade või näo korrastamist, hügieenilõikust (tagumiku ja pissimisala pügamist)

Hinnad alates 35€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Pesu desheddinguga

Sobib ennekõike koertele kellel on nii alus- kui ka pealiskarv. Näiteks: siberi husky, alaska malamuut, akita, spitsid, corgi, shiba inu, chow chow, berni alpi karjakoer, mops, buldogid jts.

 • Koer pestakse ja kuivatatakse põhjalikult kvaliteetsete toodetega

 • Lahtine karv eemaldatakse ning koera kasukas kammitakse põhjalikult läbi

 • Lisaks sisaldab teenus ka ühte vabalt valitud lisateenus. Näiteks: käppade või näo korrastamist, hügieenilõikust (tagumiku ja pissimisala pügamist)

Hinnad alates 30€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Broneerimine

Trimming

Trimming

Sobib kõigile karmikarvalistele koertele, kelle karva kitkutakse käsitehnikas. Sellised tõud on näideks: karmikarvaline taks, eri suuruses znautserid, kõik karmikarvalised terjerid jts. Kõik trimmingu teenused sisaldavad ka pesu, küünelõikust, kõrvade puhastamist ja vastavalt vajadusele kõrvade kitkumist ja silmade puhastamist.

 • Koera karv kitkutakse kasutades selleks ettenähtud tööriistu

 • Säilib tõupärane välimus

 • Soovi korral piiratakse näideks käppasid kääridega jms

Hinnad alates 50€ (täpse hinna leiate broneeringusüsteemist)

Broneerimine

Muud groomingu teenused

Pakume lisaks hooldustele ja pesu pakettidele ka muid lisateenuseid, näiteks: küünte lõikust, kõrvade kitkumist ja puhastamist ning käpahooldust.

Broneerimine