Me pakume koerte groomingu teenuseid ja päevahoidu.

Karvastuses teenindavad Teie koera selle ala parimad eksperdid, kellel on pikk kogemus koerte groomingus erinevate tõugude stiilidel. Oma töös kasutame me kõrge kvaliteediga vahendeid ja tooteid, et tagada Teie lemmikule parim. Meie meistrid on pühendunud oma tööle ja armastavad koeri.

Meil on avarad, puhtad ja kaasaegsed ruumid, et pakkuda meie töötajatele suurepärast ja mugavat töökohta. Oleme veendunud, et see annab neile võimaluse teenindada kliente parimal viisil.

Meie missiooniks on pakkuda midagi teistsugust. Soovime, et iga meid külastav nii kahe kui ka neljajalgne klient saaks tunda ennast eriliselt ja liigutatult. Tunneme suurt rõõmu kui oleme suutnud korda saata midagi uut mõne koera elus. Oleme liigutatud kui näeme, et koer kes oli veendudnud, et grooming on üks jube koht suudab ühtäkki ennast tunda meie juures rahulikult. Meie suurim kingitus on klientide rahulolu, mis paneb meid ikka ja jälle edasi pigutama.

KARVASTUS– Sinu KARVAne armaSTUS!

MEIE GROOMERID

Groomer Adriana

Peale kooli lõpetamist ja iseseisva eluga alustamist mõtlesin pikalt mis edasi, mida õppida, mis mulle teha meeldib. Kuniks umbes 5 aastat tagasi viisin oma husky groomingusse. Kuigi huskysid ju vaid pestakse ja kammitakse. Oli mu rõõm ja üllatus teda nii läikiva, õnneliku ja puhtana näha. Sellest saigi algus minu kinnisidee minust saab koerte juuksur ehk groomer. Edasine päädis sellega, et hakkasin otsima kus seda õppida saab. Nii leidsingi tee Helen Kulesha juurde kes annab groomingu baaskoolitusi. Sealt edasi alustasin tööd ühes väikses poes, kus pakutakse koerte pesu teenuseid. Tundsin, et soovin muutust, tahan edasi areneda ja osata rohkem. Tahan olla päris groomer.

Tee viis mind Pet City groomingusse kus töötasin aasta ja oli au õppida Pet City parimate groomerite all. Umbes poolteist aastat tagasi kui tundsin, et sooviks rohkemat näha ja erinevate meistrite abil areneda alustasin tööd Helsingis, Lauttasaarel. Kuna meie põhjanaabrid armastavad näha koeri pigem pikemas karvas oli mul võimalik palju areneda just kääritöös.

Edasi tundus kõik nagu loomulik asjade käik. Olen näinud erinevaid kohti, vahendeid, meetodeid ning on välja kujunenud kindel arusaam täiuslikust groomingsalongist mis oleks ideaalne nii omanikule, koerale kui ka groomerile.

Groomer Kati

Minu huvi koerte vastu kasvas eksponentsiaalselt kui mu perre tuli šveitsi valge lambakoer Lohe. Lohe oli oma nime vääriline noorena – tõeline tulehark, keda ei saanud taltsutada ja kes kandis endas ühtlasi ka ebakindlust terve maailma suhtes. Siit sai alguse meie ühine teekond, mis sisaldas palju treeninguid, valusaid õppetunde ja õnnelikke kordaminekuid. Kõiges selles elades sain aru, et siin on midagi, mis teeb mu südame rõõmsaks – loomadega tegelemine ja kuna mul on väga pikk ja põhjalik taust kunstivaldkonnas, siis nende kahe kombinatsioonina oli groomingu õpe nii loogiline elukäik.

Mul on olnud õnn õppida väga kogenud ja asjatundliku mentori all Pet City lemmikusalongis, kus sain kogemuse peaaegu iga tõu esindajaga, kes Eestis olemas on. Aastate jooksul olen käinud paljudel koolitustel, mis on tugevdanud mu teadmisi. Groomingu puhul ongi tore see, et see ei ammenda ennast kunagi – alati on midagi juurde õppida ja midagi uut kogeda.

Minu töid iseloomustab põhjalikkus ja individuaalne lähenemine. Nii nagu iga inimene on erinev, on ka iga lemmik erinev, seda nii iseloomult, karvatüübilt ja välimuselt ning kõige huvitavam osa mu tööst ongi leida igaühele parim lahendus. Mulle meeldib suhelda nii koertega kui ka koeraomanikega, õppida neid mõlemaid tundma ja saavutada pikaajaline tore koostöö, kus nii lemmik kui ka lemmiku peremees usaldavad mind.

BRONEERIMINE